
Ауа қуырғыш Abat ЭФК-35Л
- Бар
- Коды:209642
5 141 045 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭФК-35Л ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін 6 аяқпен жабдықталған. Корпус пен себет AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электрондық басқару панелі мүмкіндік береді:
- Майдың температурасын 50-ден 190 °C-қа дейінгі диапазонда орнату
- Себетті батыру ұзақтығын орнату
- Себетті белгіленген температураға жеткеннен кейін батыруды, оны белгіленген уақыттан кейін дыбыстық дабылмен сүйемелдеуді бағдарламалау
- Қуыруға пайдаланған кезде тағамдық майларды ерітуге арналған "Сары майды жағу" режимін қосу
- 10 кіріктірілген пісіру бағдарламасы және өзіңіздің жеке жазбаңызды жазу мүмкіндігі (әрқайсысында 2 қадамға дейін)
- Температураны дәл бақылау (+/- 1°C)
- Ваннадағы маймен тікелей жанасатын температура датчигі
- Себетті желілік атқарушы механизмнің көмегімен көтеру
- Ірі бөлшектерді сүзумен май құюға арналған ванна
- Айналмалы қыздыру элементтері ауа қуырғышты тазалауды жеңілдету үшін көтерілуі мүмкін
- Түбін ашу жүйесі, сақтандырғыш тығыны, 4 дөңгелектегі оқшауланған тұтқасы бар перфорацияланған себет
- Ваннадан майды төгуге арналған оқшауланған тұтқасы бар су төгетін клапан
- Өнімді түсіру үшін шұңқырдың астына орнатуға арналған айналмалы дөңгелектері бар GN 1/1 сыйымдылығы 3 гастрогеологиялық арба
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттің өлшемі: 530х325х150 мм
- Өнімнің максималды мөлшері: 3,5 кг
- Майды 190 °С дейін қыздыру уақыты: 15 мин.
Электр энергиясын тұтыну: 2,5 кВТ*сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000000410 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 198 келі |
| Биіктігі | 964 мм |
| Тереңдігі | 926 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 18 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 35 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1414 мм |
- Бағасы: 5 141 045 ₸


