
Қуырғыш себет Abat ЭФК-90.36.00.000СБ
- Бар
- Коды:249693
99 594 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Себеті Abat ЭФК-90.36.00.000СБ пайдаланылады фритюрницами ЭФК-90 дайындау үшін майда (фритюр) әр түрлі азық-түлік: ет, балық, көкөніс және ұн өнімдері.
Тауардың суреті түпнұсқадан өзгеше болуы және таныстыру мақсатында ұсынылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Бөлшектердің түрі | Себет |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001902 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1 кг |
| Биіктігі | 272 мм |
| Тереңдігі | 152 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 710 мм |
- Бағасы: 99 594 ₸




