
Үстел үсті қуырғыш Emperoemp.PLS.7FE010
- Бар
- Коды:346297
672 230 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.PLS.7FE010 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қыздырылған майда (фритюрде) әртүрлі тағам түрлерін дайындау үшін қолданылады. Модель төменгі жағында орналасқан майды қауіпсіз төгуге арналған арнайы клапанмен жабдықталған. Корпус пен себеттер тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Термостатикалық бақылау
- Қызып кетудің алдын алу үшін қорғаныс термостаты
- Жылжымалы жылытқыштар тазалауды жеңілдетеді
- Гигиеналық және тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Кабель қимасы 5х4 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Корпус материалы | Металл |
| Ерекшеліктері | Майды ағызу жүйесі |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Салмақ | 65 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Бір ваннаның көлемі | 18 л |
- Бағасы: 672 230 ₸


