
Қуырғыш электр Empero EMP.PLS.9FE010 24 л тұғыры бар
- Бар
- Коды:333231
1 101 989 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.PLS.9FE010 900+ сериялы электрлік ауа қуырғыш 900+ сериялы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында француз картоптары мен басқа да тағамдарды көп мөлшерде майға қуыру арқылы пісіру үшін қолданылады. Модель алынбалы қақпағы бар ваннамен, 2 құбырлы қыздыру элементімен (қыздыру элементтері) және көлбеу алдыңғы қабырғада орналасқан электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Құрылғының себеттері, корпустары және тұғырлары жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жинақтау:
- термиялық оқшауланған тұтқалары бар 2 торлы себет
- Су төгетін таба
- Аспапты еденге орналастыруға және құрал-саймандарды сақтауға арналған топсалы есігі бар шкаф құрылымы бар EMP.PLS.9TS010 тұғыры
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқышы бар термостат арқылы температураны реттеу
- Қызып кетуден қорғауға арналған сақтандырғыш термостат
- Жарықдиодты қыздыру индикаторы
- Жылжымалы тэндер
- Майды клапан арқылы төменнен қауіпсіз төгу
- Бүйірлері бар сыртқы желдеткіш тор
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Сақтандырғыш термостатының іске қосылу температурасы: 230 °С
- Қуат кабелінің қимасы: 5х4 мм2
- Аспаптың тұғырсыз биіктігі: 300 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Еден, Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Максималды жұмыс температурасы | 180 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Салмақ | 70 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.PLS.9FE010 |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| 900 желітемпературалық режим | 135-тен 180 °С-қа дейін |
| Бір ваннаның көлемі | 24 л |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 24 л |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 18 кВТ |
- Бағасы: 1 101 989 ₸


