
Ауа қуырғыш Emperoemp.PLS.7FE020
- Бар
- Коды:124522
1 417 243 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.PLS.7FE020 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қыздырылған майда (фритюрде) әртүрлі тағам түрлерін дайындау үшін қолданылады. Модель төменгі жағында орналасқан майды қауіпсіз төгуге арналған арнайы клапанмен жабдықталған. Корпус пен себеттер тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Термостатикалық бақылау
- Қызып кетудің алдын алу үшін қорғаныс термостаты
- Жылжымалы жылытқыштар тазалауды жеңілдетеді
- Ыңғайлы тұрақты тіреуіш
- Гигиеналық және тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Кабель қимасы 5х4 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Қуырғыш EMP.PLS.7FE020 электрлік |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 24 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 18 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 417 243 ₸


