
Электр қуырғыш Empero EMP.PLS.9FE020 2х24 л тұғыры бар
- Бар
- Коды:333232
1 868 835 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.PLS.9FE020 900+ сериялы электрлік ауа қуырғыш 900+ сериялы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында француз картоптары мен басқа да тағамдарды көп мөлшерде майға қуыру арқылы пісіру үшін қолданылады. Модель алынбалы қақпақтары бар 2 ваннамен, әр ваннада 2 құбырлы қыздыру элементімен (қыздыру элементтерімен) және көлбеу алдыңғы қабырғада орналасқан электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Құрылғының себеттері, корпустары және тұғырлары жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жинақтау:
- термиялық оқшауланған тұтқалары бар 4 торлы себет
- Су төгетін таба
- Аспапты еденге орналастыруға және құрал-саймандарды сақтауға арналған топсалы есігі бар шкаф құрылымы бар EMP.PLS.9TS020 тұғыры
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқышы бар термостат арқылы температураны реттеу
- Қызып кетуден қорғауға арналған сақтандырғыш термостат
- Жарықдиодты қыздыру индикаторы
- Жылжымалы тэндер
- Майды клапан арқылы төменнен қауіпсіз төгу
- Бүйірлері бар сыртқы желдеткіш тор
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Сақтандырғыш термостатының іске қосылу температурасы: 230 °С
- Қуат кабелінің қимасы: 5х6 мм2
- Аспаптың тұғырсыз биіктігі: 300 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.PLS.9FE020 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 140 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Май сыйымдылығы төгуге арналған 900 кран желісі | 36 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 48 л |
| Бір ваннаның көлемі | 24 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | едендік, үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 868 835 ₸


