
Ауа қуырғыш GASTRORAG CZG40X
- Бар
- Коды:51538
51 537 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CZG40X ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель жабдықты жылдам және ыңғайлы тазалауға арналған қыздыру элементі мен қазандығы және жылу оқшауланған тұтқасы бар алынбалы басқару блогымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне термиялық оқшауланған тұтқасы бар ауа қуырғыш себет кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Бір реттік тиеу: 0,8 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.45 кг |
| Биіктігі | 279 мм |
| Тереңдігі | 405 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 4 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 130-дан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 230 мм |
- Бағасы: 51 537 ₸


