
Ауа қуырғыш GASTRORAG HEF-82A
- Бар
- Коды:83326
73 335 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HEF-82A ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көп мөлшерде мұнайда әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель термостаты бар электромеханикалық басқару панелімен, ашық қыздыру элементін себетке тиюден қорғайтын перфорацияланған жалған түбімен және резеңке аяқтарымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар ауа қуырғыш себеттер кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Бір реттік тиеу: 2,4 кг
- Себеттердің өлшемі: 180x205x100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 4.6 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 6 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 73 335 ₸


