
Ауа қуырғыш GASTRORAG CZG40PE
- Бар
- Коды:303622
49 552 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CZG40PE ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық майдың немесе майдың көп мөлшерінде әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель алынбалы басқару блогымен және бақылау әйнегі мен май сүзгісі бар қазандықпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және пластмассадан жасалған.
Жиынтыққа 1 фритюр себеті кіреді.
Ерекшеліктері:
- Термооқшауланған сабы бар себет
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.65 кг |
| Биіктігі | 279 мм |
| Тереңдігі | 405 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 2 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 4 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 130-дан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 230 мм |
- Бағасы: 49 552 ₸


