
Чебуречница GASTRORAG CZG-EF-16L
- Бар
- Коды:172031
119 824 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CZG-EF-16L чебуречница қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пасталар мен басқа да тағамдарды дайындауға арналған. Модель электромеханикалық термостатпен және 2 ағаш тұтқасы бар торлы себетпен жабдықталған. Корпус пен себет тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- ТЭН бар алмалы-салмалы басқару блогы
- Тенге арналған қорғаныс торы
- Майдың дайын өнімнен ағып кетуіне арналған алынбалы бүйірлік сөре
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 6-дан 12 пастилкаға дейін
- Себеттің өлшемдері: 580х283х104 мм
- Сөренің өлшемдері: 350х346 мм
- Ваннаның ішкі өлшемдері: 670х322х132 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | eqv00027984 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.6 кг |
| Биіктігі | 265 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 3.9 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 16 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Чебуречницабір ваннаның көлемі | 16 л |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 119 824 ₸


