
Ауа қуырғыш GASTRORAG CZG-80
- Бар
- Коды:37668
102 760 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CZG-80 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көп мөлшерде мұнайда әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель жабдықты жылдам және ыңғайлы тазалауға арналған қыздыру элементі мен қазандығы және жылу оқшауланған тұтқасы бар алынбалы басқару блогымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар ауа қуырғыш себет кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 305 мм |
| Тереңдігі | 455 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 3.25 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 110-нан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 345 мм |
- Бағасы: 102 760 ₸


