
Ауа қуырғыш GASTRORAG CZG-HDF8+8
- Бар
- Коды:51543
178 930 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CZG-HDF8+8 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель қатты фритюрді ерітуге арналған арнайы режимі бар термореттегіштермен және термооқшауланған тұтқалармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар ауа қуырғыш себеттер мен торлы жалған түбі кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттің өлшемі: 230х240х100 мм
- Тұтқаның ұзындығы: 240 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CZG HDF 8+8 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Биіктігі | 448 мм |
| Тереңдігі | 545 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 6.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 110-нан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 615 мм |
- Бағасы: 178 930 ₸


