
Ауа қуырғыш GASTRORAG CZG-80-2
- Бар
- Коды:37667
162 074 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CZG-80-2 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көп мөлшерде мұнайда әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель жабдықты және термооқшаулағыш тұтқаларды жылдам және ыңғайлы тазалау үшін жылытқыштары мен қазандықтары бар алынбалы басқару блоктарымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар ауа қуырғыш себеттер кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CZG 80 2 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.5 кг |
| Биіктігі | 305 мм |
| Тереңдігі | 455 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 6.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 110-нан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 615 мм |
- Бағасы: 162 074 ₸


