
Ауа қуырғыш GASTRORAG CZG-HDF4
- Бар
- Коды:40784
79 499 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CZG-HDF4 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көп мөлшерде мұнайда әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель жабдықты жылдам және ыңғайлы тазалауға арналған қыздыру элементі мен қазандығы және жылу оқшауланған тұтқасы бар алынбалы басқару блогымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар ауа қуырғыш себет және торлы жалған түбі кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтқаның ұзындығы: 240 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.7 кг |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 445 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 4 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 110-нан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 285 мм |
- Бағасы: 79 499 ₸


