
Ауа қуырғыш GASTRORAG CZG-HDF4+4
- Бар
- Коды:40785
139 211 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CZG-HDF4+4 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель жабдықты және термооқшаулағыш тұтқаларды жылдам және ыңғайлы тазалау үшін жылытқыштары мен қазандықтары бар алынбалы басқару блоктарымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар ауа қуырғыш себеттер мен торлы жалған түбі кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтқаның ұзындығы: 240 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CZG HDF4+4 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.6 кг |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 445 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 4 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 110-нан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 495 мм |
- Бағасы: 139 211 ₸


