
Ауа қуырғыш GASTRORAG CZG-HDF8
- Бар
- Коды:51542
113 595 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CZG-HDF8 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көп мөлшерде мұнайда әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель қатты фритюрді ерітуге арналған арнайы режимі бар термореттегішпен және термооқшауланған тұтқамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар ауа қуырғыш себет және торлы жалған түбі кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттің өлшемі: 230х240х100 мм
- Тұтқаның ұзындығы: 240 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Биіктігі | 448 мм |
| Тереңдігі | 545 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 3.25 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 110-нан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 328 мм |
- Бағасы: 113 595 ₸


