
Чебуречница KAYMAN ЧЭ-2Е А
- Бар
- Коды:235174
169 570 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чебуречница KAYMAN ЧЭ-2Е А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қыздырылған майда (фритюрде) пасталар, пирожныйлар мен бел дайындау үшін қолданылады. Моделі тұрады фритюрной ванналар-гастроэемкости GN 1/1 және басқару блогының, оның ішінде ТЭН және термостат. Корпусы мен ТЭН тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне пастилкаларды айналдыруға және төсеуге арналған аспаздық пинцет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ваннадағы майдың максималды және минималды деңгейін белгілеу
- Жұмыс ауысымы кезінде фритюр сапасын сақтау үшін ТЭННІҢ оңтайлы пішіні мен электр қуаты
- ТЭН үстіндегі қорғаныш тот баспайтын тор, чебуректер мен ТЭННІҢ жанасуын болдырмайды, бұл өнімнің күйіп кетуіне жол бермейді
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 16-дан 20 данаға дейін/сағ
- Сыйымдылығы: 2 чебурек
- Қыздыру уақыты 190°С дейін: 27 мин.
- 1 чебуректі дайындау уақыты: 6-дан 7 минутқа дейін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.4 кг |
| Биіктігі | 273 мм |
| Тереңдігі | 327 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 3.9 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Чебуречница Фритюр майының жалпы көлемі | 14 л |
| Ені | 605 мм |
- Бағасы: 169 570 ₸


