
Қуырғыш KAYMAN ФЭ-2-1/ 2х200 А
- Бар
- Коды:236836
308 291 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш KAYMAN ФЭ-2-1/ 2x200 А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, көкөніс, ұн өнімдерін және басқа да өнімдерді қыздырылған майда (фритюрде) пісіру үшін қолданылады. Модель 2 фритюр ванналарынан және термостаттары бар 2 қыздыру элементтерін басқару блоктарынан тұрады. Корпус, ванна және ТЭН тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар 2 себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ваннадағы max және min деңгейлерін таңбалау
- Қуырғышты қыздыруға және жұмыс кезінде қыздыру элементінің сапалық сипаттамаларын сақтауға арналған қыздыру элементінің оңтайлы пішіні мен қуаты
- Қыздыру элементінің үстіндегі оның өніммен жанасуын болдырмайтын қорғаныс торы
- Суық төсемі бар ыңғайлы сабы бар себеттер
- ІР20 қорғау дәрежесі
- І класты электр тогының соғуынан қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру уақыты 190 °С дейін: 12 мин.
- Фритюр ваннасының өлшемі: тереңдігі 200 мм GN 1/2
- Фритюр торының көлемі: 2x5 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.1 кг |
| Биіктігі | 342 мм |
| Тереңдігі | 568 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 8 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 14 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 562 мм |
- Бағасы: 308 291 ₸


