
Чебуречница KAYMAN ЧЭ-2 А
- Бар
- Коды:235168
230 853 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чебуречница KAYMAN ЧЭ-2 А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қыздырылған майда (фритюрде) пасталар, пирожныйлар мен бел дайындау үшін қолданылады. Модель қуырғыш ваннадан және қыздыру элементі мен термостатты қамтитын басқару блогынан тұрады. Корпус;тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне пастилкаларды айналдыруға және төсеуге арналған аспаздық пинцет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ваннаның бортында майды төгуге арналған саңылаулары бар арнайы науа
- Жұмыс ауысымы кезінде фритюр сапасын сақтау үшін ТЭННІҢ оңтайлы пішіні мен электр қуаты
- ТЭН үстіндегі қорғаныш тот баспайтын тор, чебуректер мен ТЭННІҢ жанасуын болдырмайды, бұл өнімнің күйіп кетуіне жол бермейді
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 16-дан 20 данаға дейін/сағ
- Сыйымдылығы: 2 чебурек
- Қыздыру уақыты 190°С дейін: 25 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.5 кг |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 505 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 3.9 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 6 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Чебуречницабір ваннаның көлемі | 16 л |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 230 853 ₸


