
Қуырғыш KAYMAN ФЭ-1-1/ 1х150 А
- Бар
- Коды:247566
247 279 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш KAYMAN ФЭ-1-1/ 1х150 А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, көкөніс, ұн өнімдерін және басқа да өнімдерді қыздырылған майда (фритюрде) пісіру үшін қолданылады. Модель фритюр ваннасымен және термостаты бар қыздыру элементінің басқару блогымен жабдықталған. Корпус, ванна және ТЭН тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар тот баспайтын болаттан жасалған себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ваннадағы max және min деңгейлерін таңбалау
- Қуырғышты қыздыруға және жұмыс ауысымы кезінде оның сапалық сипаттамаларын сақтауға арналған қыздыру элементінің оңтайлы пішіні мен қуаты
- Қыздыру элементінің үстіндегі оның өніммен жанасуын болдырмайтын қорғаныс торы
- Суық төсемі бар ыңғайлы сабы бар себет
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру уақыты 190 °С дейін: 12 мин.
- Ауа қуырғыш ваннаның өлшемі: тереңдігі 150 мм GN 1/1
- Тордың көлемі: 7,6 л
- Қаптамадағы габариттері: 590х460х370 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.8 кг |
| Биіктігі | 295 мм |
| Тереңдігі | 553 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 8 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 10 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 562 мм |
- Бағасы: 247 279 ₸


