
Қуырғыш KAYMAN ФЭ-2-14
- Бар
- Коды:144839
720 141 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ФЭ-2-14 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель 2 ваннамен, 2 су төгетін клапанмен, 2 топсалы есікпен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның максималды көлемі: 15 л
- Ваннаның жұмыс көлемі: 9 л
- Қаптамадағы габариттері: 950х1010х1280 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 41 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 71 келі |
| Биіктігі | 980 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 18 л |
| Бір ваннаның көлемі | 15 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 195 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 720 141 ₸


