
Қуырғыш KAYMAN ФЭ-1-1/ 3х200 А
- Бар
- Коды:241415
154 474 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш KAYMAN ФЭ-1-1/ 3x200 А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, көкөніс, ұн өнімдерін және басқа да өнімдерді қыздырылған майда (фритюрде) пісіру үшін қолданылады. Модель фритюр ваннасынан және термостаты бар қыздыру элементін басқару блогынан тұрады. Корпус, ванна және ТЭН тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ваннадағы max және min деңгейлерін таңбалау
- Қуырғышты қыздыруға және жұмыс кезінде қыздыру элементінің сапалық сипаттамаларын сақтауға арналған қыздыру элементінің оңтайлы пішіні мен қуаты
- Қыздыру элементінің үстіндегі оның өніммен жанасуын болдырмайтын қорғаныс торы
- Суық төсемі бар ыңғайлы сабы бар себет
- ІР20 қорғау дәрежесі
- І класты электр тогының соғуынан қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру уақыты 190 °С дейін: 12 мин.
- Фритюр ваннасының өлшемі: тереңдігі 200 мм GN 1/3
- Тордың көлемі: 2,8 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.6 кг |
| Биіктігі | 342 мм |
| Тереңдігі | 568 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 2.3 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 4 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 208 мм |
- Бағасы: 154 474 ₸


