
Қуырғыш KAYMAN ФЭ-300 А
- Бар
- Коды:247717
254 885 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш KAYMAN ФЭ-300 А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, көкөніс, ұн өнімдерін және басқа да өнімдерді қыздырылған майда (фритюрде) дайындау үшін қолданылады. Модель фритюр ваннасымен және термостаты бар қыздыру элементінің басқару блогымен жабдықталған. Корпус, ванна және ТЭН тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар тот баспайтын болаттан жасалған себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ваннадағы max және min деңгейлерін таңбалау
- Қуырғышты қыздыруға және жұмыс ауысымы кезінде оның сапалық сипаттамаларын сақтауға арналған қыздыру элементінің оңтайлы пішіні мен қуаты
- Қыздыру элементінің үстіндегі оның өніммен жанасуын болдырмайтын қорғаныс торы
- Суық төсемі бар ыңғайлы сабы бар себет
Қосымша сипаттамалар:
- Фритюр ваннасының ішкі өлшемі: 230х295х200 мм
- Тордың өлшемі: 200х200х100 мм
- Қаптамадағы габариттері: 520х330х360 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12 келі |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 3 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 9 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 254 885 ₸


