
Чебуречница KAYMAN ЧЭ-4 А
- Бар
- Коды:235280
326 127 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чебуречница KAYMAN ЧЭ-4 А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қыздырылған майда (фритюрде) пасталар, пирожныйлар мен бел дайындау үшін қолданылады. Модель қуырғыш ваннадан және қыздыру элементі мен термостатты қамтитын басқару блогынан тұрады. Корпус тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне пастилкаларды айналдыруға және төсеуге арналған аспаздық пинцет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ваннаның бортында майды төгуге арналған саңылаулары бар арнайы науа\
- Жуынатын бөлмедегі май деңгейін таңбалау
- Жұмыс ауысымы кезінде фритюр сапасын сақтау үшін ТЭННІҢ оңтайлы пішіні мен электр қуаты
- ТЭН үстіндегі қорғаныш тот баспайтын тор, чебуректер мен ТЭННІҢ жанасуын болдырмайды, бұл өнімнің күйіп кетуіне жол бермейді
Қосымша сипаттамалар:
- Чебуректі дайындау уақыты: 6-дан 7 минутқа дейін
- Өнімділік: сағатына 36-дан 40 данаға дейін
- Сыйымдылығы: 4 чебурек
- Қыздыру уақыты 190°С дейін: 25 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.7 кг |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 930 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 7.8 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Чебуречница Фритюр майының жалпы көлемі | 14 л |
| Ені | 505 мм |
- Бағасы: 326 127 ₸


