
Қуырғыш KAYMAN ФЭ-600 А
- Бар
- Коды:247718
458 249 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш KAYMAN ФЭ-600 А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, көкөніс, ұн өнімдерін және басқа да өнімдерді қыздырылған майда (фритюрде) дайындау үшін қолданылады. Модель 2 фритюр ваннасымен және термостаттары бар жылытқыштарды басқару блоктарымен жабдықталған. Корпус, ванналар және тэндер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақтары бар тот баспайтын болаттан жасалған 2 себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ваннадағы max және min деңгейлерін таңбалау
- Қуырғышты қыздыруға және жұмыс ауысымы кезінде оның сапалық сипаттамаларын сақтауға арналған қыздыру элементінің оңтайлы пішіні мен қуаты
- Қыздыру элементінің үстіндегі оның өніммен жанасуын болдырмайтын қорғаныс торы
- Суық төсемі бар ыңғайлы сабы бар себет
Қосымша сипаттамалар:
- Фритюр ваннасының ішкі өлшемі: 230х295х200 мм
- Тордың өлшемі: 200х200х100 мм
- Қаптамадағы габариттері: 640х460х350 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22 келі |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 6 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 18 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 458 249 ₸


