
Қуырғыш KAYMAN ФЭ-1-14
- Бар
- Коды:309425
364 159 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ФЭ-1-14 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель 1 ваннамен, 1 су төгетін клапанмен, 2 сөремен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның максималды көлемі: 26 л
- Ваннаның жұмыс көлемі: 19 л
- Ең аз көлем: 8 л
- Себеттің өлшемі 395х245х110 мм
- Бір реттік тиеу: 6 кг
- Қаптаманың габариттері: 550х950х1280 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 41 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 71 келі |
| Биіктігі | 980 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 4.4 кВТ |
| 900 желітемпературалық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 19 л |
| Бір ваннаның көлемі | 26 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 364 159 ₸


