
КАЙМАН ФГ-1-14 газды қуырғыш
- Бар
- Коды:310844
573 032 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ФГ-1-14 газды ауа қуырғышы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында майды немесе майды көп мөлшерде қуыру арқылы тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель су төгетін шүмегі бар ваннамен жабдықталған. Корпус, ванна және себет тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне торлы себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқышы бар газ термостатының көмегімен майдың температурасын бірқалыпты реттеу
- Электрмен жағу
- Болмаған жағдайда газ беруді тоқтату үшін жалынның болуын бақылау құрылғысы
- Майдың ағымдағы температурасын индикациялауға арналған аналогты термометр
- Жарықдиодты қуат индикаторы
- Жұмыс қабырғасын шашыраудан қорғау үшін жоғары артқы қақпақ және резервуардың артындағы қосымша моншақ
- Жиналмалы есігі бар жабық стенд
- Тұрақты тіректер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Газ қысымының диапазоны: 1,3-тен 3 кПА-ға дейін
- Максималды жылу қуаты: 10,7 кВТ
- Газдың номиналды шығыны:
- Метан: 1,18 м3/сағ
- Пропан-бутан: 0,69 кг/сағ
- Максималды жүктеме: 13 кг
- Майдың көлемі:
- Пайдалы: 6 л
- Максимум: 9 л
- Газ құбырын жалғау бұрандасының диаметрі: 1/2"
- Ваннаның өлшемдері: 220х350х234 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Майды төгуге арналған кранширина | 420 мм |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 9 л |
| Бір ваннаның көлемі | 15 л |
| Қосылу | газ, 220 В |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 40-тан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
- Бағасы: 573 032 ₸


