
КАЙМАН ФГ-2-14 газды қуырғыш
- Бар
- Коды:310041
1 005 758 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ФГ-2-14 газды ауа қуырғышы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында майды немесе майды көп мөлшерде қуыру арқылы тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель 2 тәуелсіз жылыту аймағымен жабдықталған, әрбір контейнерде су төгетін клапан және доға тәрізді тұтқасы бар қақпақ бар. Корпус, ванналар және себеттер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 торлы себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы ажыратқыштары бар 2 газ термостатының көмегімен май температурасын бірқалыпты реттеу
- Электрмен жағу
- Болмаған жағдайда газ беруді тоқтату үшін жалынның болуын бақылау құрылғысы
- Майдың ағымдағы температурасын индикациялауға арналған аналогты термометр
- Жарықдиодты қуат индикаторлары
- Термооқшауланған себет тұтқалары
- Жұмыс қабырғасын шашыраудан қорғау үшін жоғары артқы қақпақ және контейнерлердің артындағы қосымша жақтар
- Жиналмалы есігі бар жабық стенд
- Тұрақты тіректер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Жылу қуатының диапазоны: 10,7-ден 21,4 кВТ-қа дейін
- Газдың номиналды шығыны:
- Метан: 2,3 м3/сағ
- Пропан-бутан: 1,39 кг/сағ
- Максималды жүктеме: 2х13 кг
- Майдың көлемі:
- Пайдалы: 2х6 л
- Максималды: 2х9 л
- Газ құбырын жалғау бұрандасының диаметрі: 1/2"
- Ваннаның өлшемдері: 220х350х234 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Майды төгуге арналған кранширина | 840 мм |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 2х9 л |
| Бір ваннаның көлемі | 15 л |
| Қосылу | газ, 220 В |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 40-тан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
- Бағасы: 1 005 758 ₸


