
Қуырғыш Rada ФЭС-4/7О
- Бар
- Коды:213245
490 779 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
700 желісіндегі Rada FES-4/7O ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көп мөлшерде мұнайда әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель көтергіш жылытқыштармен, температураны қадамсыз реттеумен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Бұйымның қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы мен сөресі ұнтақпен қапталған.
Жеткізу көлеміне мыналар кіреді: ашық сөре, 1 себет және 1 ауа қуырғыш қақпағы.
Қосымша сипаттамалар:
- Майды 20°-тан 190° С-қа дейін қыздыру уақыты: 8 минуттан аспайды.
- Өнімді себетке бір реттік салу: 700 гр дейін
- Ваннаның пайдалы өлшемі: 220х350х160 мм
- Қаптамадағы габариттері: 520х936х1145 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 6 кВТ |
| Желі 700ТЕМПЕРАТУРАЛЫҚ режим | 190 °С |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 6-дан 8 л-ге дейін |
| Бір ваннаның көлемі | 16 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 490 779 ₸


