
Қуырғыш Rada ФЭС-8/7Н
- Бар
- Коды:213241
1 030 207 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
700 желісіндегі Rada FES-487N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель көтергіш жылытқыштармен, температураны қадамсыз реттеумен және қызып кетуден қорғаумен жабдықталған. Бұйым толығымен тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне мыналар кіреді: есіктері бар бейтарап шкаф, 2 себет және 2 ауа қуырғыш қақпағы.
Ерекшеліктері:
- Ваннадан көтерілген кезде қыздыру элементтерін автоматты түрде өшіру
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Майды 20°-тан 190° С-қа дейін қыздыру уақыты: 8 минуттан аспайды.
- Өнімді себетке бір реттік салу: 700 гр дейін
- Ваннаның пайдалы өлшемі: 220х350х160 мм
- Қаптамадағы габариттері: 930х936х1120 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 12 кВТ |
| Желі 700ТЕМПЕРАТУРАЛЫҚ режим | 190 °С |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 6-дан 8 л-ге дейін |
| Бір ваннаның көлемі | 16 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 1 030 207 ₸


