
Қуырғыш Rada ФЭС-8/7О
- Бар
- Коды:213248
919 852 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
700 желісіндегі Rada FES-8/7O ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көп мөлшерде мұнайда әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель көтергіш жылытқыштармен, температураны қадамсыз реттеумен және қызып кетуден қорғаумен жабдықталған. Басқару панелі, үстел үсті және ауа құбыры тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы мен сөресі ұнтақпен қапталған мырышталған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне мыналар кіреді: ашық сөре, 2 себет және 2 ауа қуырғыш қақпағы.
Ерекшеліктері:
- Ваннадан көтерілген кезде қыздыру элементтерін автоматты түрде өшіру
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Майды 20°-тан 190° С-қа дейін қыздыру уақыты: 8 минуттан аспайды.
- Өнімді себетке бір реттік салу: 700 гр дейін
- Ваннаның пайдалы өлшемі: 220х350х160 мм
- Қаптама көлемі: 0,98 м3
- Қаптамадағы габариттері: 930х936х1120 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 56 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 96 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 12 кВТ |
| Желі 700ТЕМПЕРАТУРАЛЫҚ режим | 190 °С |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 6-дан 8 л-ге дейін |
| Бір ваннаның көлемі | 16 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 919 852 ₸


