
Қуырғыш Remta R90
- Бар
- Коды:115504
151 331 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш Remta R90 қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көп мөлшерде майға қуырылған картоп пен басқа да өнімдерді дайындауға арналған. Модель жоғары дәлдіктегі термостатпен және қызып кетуден қорғайтын термостатпен жабдықталған. Корпус, корпус қақпағы және ванна тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Майды төгуге арналған алмалы-салмалы гастрохем сыйымдылығы
- Қосу индикаторы
- Алмалы-салмалы сабы бар себет
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R 90 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Биіктігі | 335 мм |
| Тереңдігі | 620 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 3 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 40-тан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 151 331 ₸


