
Қуырғыш Remta R92
- Бар
- Коды:115507
198 337 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш Remta R92 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуырылған картопты және басқа да өнімдерді көп мөлшерде маймен пісіруге арналған. Модель жоғары дәлдіктегі термостатпен және қызып кетуден қорғайтын термостатпен жабдықталған. Корпус, корпус қақпағы және ванна тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Майды төгуге арналған алмалы-салмалы гастрохем сыйымдылығы
- Қосу индикаторы
- Алмалы-салмалы сабы бар себет
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R 92 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Биіктігі | 355 мм |
| Тереңдігі | 620 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 3 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 40-тан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 375 мм |
- Бағасы: 198 337 ₸


