
Қуырғыш Remta R101
- Бар
- Коды:115506
169 870 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш Remta R101 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуырылған картопты және басқа да өнімдерді көп мөлшерде маймен пісіруге арналған. Модель жоғары дәлдіктегі термостатпен және қызып кетуден қорғайтын термостатпен жабдықталған. Корпус, корпус қақпағы және ванна тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Майды төгуге арналған алмалы-салмалы гастрохем сыйымдылығы
- Қосу индикаторы
- Алмалы-салмалы сабы бар себет
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 340x580x375 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 3 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 40-тан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 345 мм |
- Бағасы: 169 870 ₸


