
Қуырғыш Remta R111
- Бар
- Коды:129018
422 986 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш Remta R111 қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қуырылған картопты және басқа да өнімдерді көп мөлшерде маймен пісіруге арналған. Модель жоғары дәлдіктегі термостатпен және қызып кетуден қорғайтын термостатпен жабдықталған. Корпус, корпус қақпағы және ванна тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Майды төгуге арналған алмалы-салмалы гастрохем сыйымдылығы
- Қосу индикаторы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R 111 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16 келі |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 620 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 6.4 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 10 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 640 мм |
- Бағасы: 422 986 ₸


