
Қуырғыш Remta R110
- Бар
- Коды:129017
279 400 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш Remta R110 арналған дайындау фри және басқа да өнімдер көп мөлшерде май кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Модель жоғары дәлдіктегі термостатпен және қызып кетуден қорғайтын термостатпен жабдықталған. Корпус, корпус қақпағы және ванна тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Майды төгуге арналған алмалы-салмалы гастрохем сыйымдылығы
- Қосу индикаторы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R 110 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.5 кг |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 620 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 3.2 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 279 400 ₸


