
Қуырғыш Remta R93
- Бар
- Коды:115536
218 840 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш Remta R93 арналған дайындау фри және басқа да өнімдер көп мөлшерде май кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Модель жоғары дәлдіктегі термостатпен және қызып кетуден қорғайтын термостатпен жабдықталған. Корпус, корпус қақпағы және ванна тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Майды төгуге арналған алмалы-салмалы гастрохем сыйымдылығы
- Қосу индикаторы
- Алмалы-салмалы сабы бар себет
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R 93 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Биіктігі | 355 мм |
| Тереңдігі | 620 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 5.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 5 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 40-тан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 218 840 ₸


