
Қуырғыш Remta R102
- Бар
- Коды:129016
276 455 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш Remta R102 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуырылған картопты және басқа да өнімдерді көп мөлшерде маймен пісіруге арналған. Модель жоғары дәлдіктегі термостатпен және қызып кетуден қорғайтын термостатпен жабдықталған. Корпус, корпус қақпағы және ванна тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Майды төгуге арналған алмалы-салмалы гастрохем сыйымдылығы
- Қосу индикаторы
- Алмалы-салмалы сабы бар себет
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Биіктігі | 340 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 6 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 40-тан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 670 мм |
- Бағасы: 276 455 ₸


