
Ауа қуырғыш VIATTO EF-8L-2-B
- Бар
- Коды:122909
111 514 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO EF-8L-2-B ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық майдың немесе майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель термостаттары бар электромеханикалық басқарумен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 590х365х470 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Биіктігі | 310 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 5.6 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 111 514 ₸





