
Ауа қуырғыш VIATTO VA-EF062
- Бар
- Коды:203910
74 718 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-EF062 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық майдың немесе майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель әрбір ваннадағы температураны тәуелсіз реттеумен және қызып кетуден қорғаумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 205x175x100 мм өлшемді 2 себет және 2 қақпақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның өлшемі: 325х265х150 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 435 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 10 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 74 718 ₸





