
Ауа қуырғыш VIATTO EF-4L
- Бар
- Коды:92736
64 558 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO EF-4L ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық майдың немесе майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 2 кВТ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.6 кг |
| Биіктігі | 320 мм |
| Тереңдігі | 385 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 4 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 64 558 ₸





