
Ауа қуырғыш VIATTO EF-8L-B
- Бар
- Коды:122907
62 669 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO EF-8L-B ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық майдың немесе майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель термостатпен электромеханикалық басқарумен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 480х325х325 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6 келі |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 3 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 62 669 ₸





