
Ауа қуырғыш VIATTO VA-DF66E
- Бар
- Коды:209079
81 606 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-DF66E ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық майдың немесе майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 560х450х310 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.05 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.33 кг |
| Биіктігі | 295 мм |
| Тереңдігі | 425 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 6 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 555 мм |
- Бағасы: 81 606 ₸


