
Ауа қуырғыш VIATTO VA-DF6E
- Бар
- Коды:209088
44 810 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-DF6E ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық майдың немесе майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 450х290х300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.65 кг |
| Биіктігі | 295 мм |
| Тереңдігі | 425 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 6 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 285 мм |
- Бағасы: 44 810 ₸


