
Ауа қуырғыш VIATTO HDF4J
- Бар
- Коды:128389
74 718 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HDF4J ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық майдың немесе майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель пайдалануға ыңғайлы термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 250х482х343 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158153 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.6 кг |
| Биіктігі | 284 мм |
| Тереңдігі | 442 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 1.68 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 4 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 190 °С |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 215 мм |
- Бағасы: 74 718 ₸


