
VIATTO EF-16L-TS тас үй
- Бар
- Коды:158110
129 276 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чебуречница VIATTO EF-16L-TS қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында чебуректер мен басқа да тағамдарды дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 780х480х260 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159468 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.5 кг |
| Биіктігі | 265 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 3.9 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Чебуречницабір ваннаның көлемі | 16 л |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 129 276 ₸





