
Чебуречница VIATTO VA-MF48
- Бар
- Коды:247760
171 770 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-MF48 чебуречница қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көп мөлшерде май немесе май, пасталар, бел, пирожныйлар және басқа да өнімдерді дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Термостат функциясы
- Жетекші өндірушілердің электрлік компоненттері
- Оңай тазалау
- Қарапайым пайдалану
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.6 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 0,5 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Чебуречницабір ваннаның көлемі | 20 л |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 171 770 ₸


