
Ауа қуырғыш VIATTO VA-E0F61
- Бар
- Коды:203919
43 154 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-E0F61 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық майдың немесе майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 205x175x100 мм өлшемді 1 себет және 1 қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қызып кетуден қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның өлшемі: 325х265х150 мм
- Қаптамадағы габариттері: 450х290х300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.8 кг |
| Биіктігі | 150 мм |
| Тереңдігі | 265 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 10 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 325 мм |
- Бағасы: 43 154 ₸


