
Ауа қуырғыш VIATTO EF-6L-2
- Бар
- Коды:92739
72 805 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO EF-6L-2 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық майдың немесе майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 5 кВТ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.7 кг |
| Биіктігі | 290 мм |
| Тереңдігі | 405 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 6 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 555 мм |
- Бағасы: 72 805 ₸





