
Ауа қуырғыш VIATTO HDF4
- Бар
- Коды:128390
81 606 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HDF4 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық майдың немесе майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель пайдалануға ыңғайлы термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қуырғыш себет кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 295х450х375 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158154 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.4 кг |
| Биіктігі | 313 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 4 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 190 °С |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 264 мм |
- Бағасы: 81 606 ₸


